Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Nedeľa, 29. Január 2023

Dnes má meniny Gašpar
Zajtra má meniny Ema

Kde nás najdete


DOBRODRUŽSTVÁ KLUBKÁČIKOV V ZIME PDF Tlačiť E-mail
Streda, 02 Február 2022 00:00

DOBRODRUŽSTVÁ KLUBKÁČIKOV V ZIME

Perinbaba  túto zimu bola k deťom zo školského klubu veľmi štedrá. Vďaka nej sa klubkáčikom splnil dlho očakávaný sen. Dopriala im dostatok snehu, aby sa mohli vyšantiť na bielej snehovej perine. Hneď po prvých vločkách, ktoré prikryli  školský dvor sa na ňom objavili snehuliaci a mega veľké snehové gule.

 

Video:....tu.

K zimným radovánkam určite patrí sánkovačka. V areáli školy chýba kopec, ale naše deti sa vynašli. Sami si vymysleli a spoločnými silami postavili svah na kĺzanie. To Vám bolo radosti... Deti sa tešili zo šantenia a my z ich krásnej spolupráce. So staršími deťmi sme objavovali účinky mrazu. Využili sme nízke teploty a pokusmi  zisťovali ako sa voda mení na ľad. Vyrobili aj nádherné ľadové ozdoby na ktoré použili prírodniny, citrusové ovocie a z domu prinesené miniatúrne hračky. Mladšie deti nezabudli ani na vtáčikov. Pripravili im kŕmidlá z toaletnej rolky, trošku masti a chutných semienok slnečnice. Zavesili  ich na konáriky stromov a každý deň netrpezlivo čakali na prílet sýkoriek. Aj my dospeláci sa tešíme zo snehovej nádielky. Pobyt vonku deťom prospieva. Vidíme  spokojné deti so žiarivými očkami a od zimy vyštípanými líčkami.

vychovávateľky školského klubu

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko