Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


SEMINÁR - SPOLU SME SI ROVNÍ/ TOGETHER WE ARE EQUAL PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 14 Február 2022 09:31

SEMINÁR - SPOLU SME SI ROVNÍ/ TOGETHER WE ARE EQUAL

Spojená škola vo Svidníku, spoločne so školami z Poľska, Grécka, Turecka, Rumunska a Bulharska, je zapojená do projektu Joyful v rámci programu Erasmus+. Jednou z aktivít projektu je seminár pod názvom Together we are equal – Spolu sme si rovní. Seminár sa konal 2. februára 2022.

Prebiehal v priateľskej a príjemnej atmosfére našej školy, s dodržaním súčasných  proti-pandemických opatrení. Pripravili sme si kreatívne aktivity, rozprávali sme sa o tom, čo robí človeka, človekom, o jedinečnosti každého z nás, o tom čo nás spája a čo nás rozdeľuje.

Ing. Angela Hanusová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko