Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


OKRESNÉ KOLO SÚŤAŽE ŠALIANSKY MAŤKO BOLO ÚSPEŠNÉ PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 21 Február 2022 08:06

OKRESNÉ KOLO SÚŤAŽE ŠALIANSKY MAŤKO BOLO ÚSPEŠNÉ

Okresné kolo súťaže v prednese povesti Šaliansky Maťko sa v školskom roku 2021/2022 konalo tri dni od 14.2. – 16.2.2022. 27. ročník  recitačnej súťaže otvoril pán zástupca Spojenej školy v Giraltovciach.

Po úvodných otvoreniach sa v troch kategóriách predstavilo 19 súťažiacich, medzi ktorými boli aj žiaci našej Spojenej školy. Tí  sa v silnej konkurencii recitátorov nestratili. V 1. kategórii 1. miesto získala Natália Cuperová z 3.AZ, v 2. kategórii si cenu poroty vybojovala  Zoe Hutňanová z 5.BZ a v 3. kategórii sa na 1. mieste umiestnil Jakub  Pastyrčák zo 6.BZ. Sme radi, že naši žiaci predviedli skvelé výkony a ukázali svoj talent a recitačné schopnosti.

Blahoželáme a prajeme veľa úspechov na krajskej súťaži v Prešove.

Mgr. Jana Nagajdová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko