Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


CELOŠKOLSKÉ KOLO HVIEZDOSLAVOVHO KUBÍNA PDF Tlačiť E-mail
Streda, 09 Marec 2022 00:00

CELOŠKOLSKÉ KOLO HVIEZDOSLAVOVHO KUBÍNA

Umelecký prednes je prostriedkom na vyjadrenie vlastných pocitov, záujmov, názorov a postojov prostredníctvom zvolených literárnych textov a vlastného rečového prejavu. Osobnostná, názorová a estetická sebaprezentácia na verejnom vystúpení vedie interpreta k rozvíjaniu jeho predstáv, emócií, myslenia a k zdokonaľovaniu jeho reči, výrazu i kontaktu s publikom.

68. ročník regionálnej postupovej súťaže a prehliadky v umeleckom prednese poézie a prózy, v tvorbe recitačných kolektívov a divadiel poézie detí, mládeže a dospelých sa uskutoční v termíne 31. marca 2022 pre okres Svidník v Podduklianskom osvetovom stredisku vo Svidníku. Našu školu v tomto ročníku prehliadky v prednese prózy bude reprezentovať Ema Miňová, žiačka I.A triedy Spojenej školy, Obchodnej akadémie vo Svidníku, ktorá sa stala víťazkou celoškolského kola. Druhé miesto v tejto kategórii obsadila Kiara Sadivová.

Víťazke blahoželáme a veríme, že bude úspešná v ďalšej reprezentácii našej školy.

PaedDr. Emília Lapčáková

 

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko