Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Nedeľa, 29. Január 2023

Dnes má meniny Gašpar
Zajtra má meniny Ema

Kde nás najdete


MEDIÁLNU GRAMOTNOSŤ ROZVÍJAME AJ NA NAŠEJ ŠKOLE! PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 11 Marec 2022 00:00

MEDIÁLNU GRAMOTNOSŤ ROZVÍJAME AJ NA NAŠEJ ŠKOLE!

Dezinformácie sa šíria rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, rozlíšiť pravdu od nepravdy na webe a sociálnych sieťach je čoraz ťažšie, preto je dôležité rozvíjať mediálnu gramotnosť. A keďže vieme, že najjednoduchšie to ide hravou formou, využili sme kahoot kvíz od renomovaných odborníčok zo spoločnosti Seesame, s. r. o. Celé vzdelávanie sa nieslo v duchu myšlienky: „Nechceme ľuďom hovoriť, čo si majú myslieť ale ako majú myslieť. Každý môže veriť, čomu chce, ale svoje názory a presvedčenia by mal opierať o fakty.“


Veríme, že táto téma našich žiakov zaujala a prihlásia sa do školského kola, kde si vedomosti z tejto oblasti rozšíria a budú nás úspešne reprezentovať na krajskom kole Olympiády kritického myslenia.

Ing. Zdena Kožlejová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko