Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


NETRADIČNÁ VÝTVARNÁ VÝCHOVA PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 21 Marec 2022 00:00

NETRADIČNÁ VÝTVARNÁ VÝCHOVA

Obľúbenou témou jarného tvorenia s deťmi sú veľkonočné vajíčka. Každý rok sa tejto téme venujeme na hodine výtvarnej výchovy. No tentokrát sme to poňali netradične, mimo školy. Žiaci 2.AZ  Spojenej školy strávili tvorivé dopoludnie v Podduklianskom osvetovom stredisku vo Svidníku. V tvorivých dielňach, ktoré viedla lektorka pani Jana Potomová, sa z nich na chvíľu stali malí umelci. Porozprávali sa o blížiacej sa Veľkej noci, o jej tradíciách a zvykoch.


Pre deti mala pripravené veľké, farebné vajíčka z polystyrénu. Tento materiál bol pre nich nový a zaujímavý . Deti ich potom pomocou štetcov a temperových farieb ozdobili.  Domov išli spokojné, plné zážitkov a nových skúsenosti. Odniesli si krásne, vlastnoručne vyrobené veľkonočné vajíčka.

Vygodová Katarína

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko