Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


FINANČNÁ ODYSEA – UČENIE HROU PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 24 Marec 2022 00:00

FINANČNÁ ODYSEA – UČENIE HROU

Ako sa hrou niečo naučiť? Vyskúšali si to 14. marca na online školení učitelia našej školy. Z časti finančných prostriedkov, ktoré sme získali v rámci projektu „Svet peňazí spolu zvládneme“ boli zakúpené hry Finančná odysea a uskutočnilo sa školenie k tejto hre.

Online školenie viedol autor hry MUDr. Milan Pavlík, MPH, ktorý prítomných oboznámil s pravidlami hry a tiež aj s možnosťami jej variability pri hraní. Pod jeho dohľadom si učitelia a žiaci z III. A obchodnej akadémie hru aj zahrali. Zakúpenú hru budú učitelia využívať na finančné vzdelávanie žiakov s cieľom naučiť žiakov pracovať s osobnými financiami a zvládať tak svoje životné riziká vo svete financií.

Táto aktivita sa uskutočnila vďaka finančnej  podpore CEEV Živica a 365.bank v rámci projektu Na každej škole záleží.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko