Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


DNES UČÍME MY... PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 04 Apríl 2022 00:00

DNES UČÍME MY...

,,Dnes učíme my“, povedali si 28.3. deviataci a chopili sa svojej práce s nadšením. Na učenie sa veľmi tešili a s veľkou energiou sa pustili do tejto výzvy, ktorá im ponúkla nové skúsenosti a zážitky.Ako vyzerala ich príprava? V prvom rade si rozdelili predmety, podľa toho, v čom sú najšikovnejší a aký predmet ich najviac baví. Hľadali spôsoby, ako žiakov nadchnúť a ponúknuť im netradičnú, záživnú hodinu. Pripravili si rôzne aktivity, krížovky, kvízy, tajničky, diskusie a dôležitú pozornosť venovali aj hlavnej téme hodiny. Deviataci predviedli skvelý výkon a odovzdali žiakom svoje už získané vedomosti.

Samozrejme, že sme ich počas hodín navštívili a zazreli, ako sa im darí. Mladší spolužiaci na nich reagovali pozitívne a nadšene. Boli radi, že ich učia najstarší, tí najskúsenejší.

Ďakujeme im, že my, učitelia, sme si mohli užiť náš Deň učiteľov s ich pomocou a oni si vyskúšali, aká je práca učiteľa zodpovedná a náročná.

Mgr. Nikola Mihoková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko