Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


ÚSPECH NAŠICH ŽIAKOV NA 27. ROČNÍKU VEĽTRHU PODNIKATEĽSKÝCH TALENTOV. PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 10 Apríl 2022 00:00

ÚSPECH NAŠICH ŽIAKOV NA 27. ROČNÍKU VEĽTRHU PODNIKATEĽSKÝCH TALENTOV.

Veľtrh podnikateľských talentov je celoslovenská súťaž študentských firiem, ktorá je súčasťou najväčšieho podnikateľského festivalu v Európe Gen-E. Podujatie sa konalo v OC Nivy v Bratislave pod záštitou Eduarda Hegera, predsedu vlády Slovenskej republiky a s podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Našu školu zastupoval manažment študentskej firmy VISION VINTAGE v zložení Milan Šimiček, Samuel Piršč, Samuel Štefanisko, Dávid Glogovský a Dávid Kuleša. Študenti sa stretli so svojou konkurenciou 47 študentských firiem z celého Slovenska a  súťažili v 11 kategóriách. Hodnotilo ich viac ako 40 členov odbornej poroty. Študenti prezentovali svoje podnikateľské plány, výrobky a služby. Naša firma priniesla na trh vintage oblečenie s cieľom šetriť životné prostredie a dávať veciam druhú šancu. Porotu zaujala marketingová prezentácia tohto produktu a v silnej konkurencii ostatných firiem nakoniec získali 3. miesto. Študenti si z veľtrhu odnášali množstvo zážitkov a skúseností, ktoré budú môcť využiť v praktickom živote. A my im prajeme ešte veľa úspechov!

Z. Kožlejová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko