Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 30. Júl 2021

Dnes má meniny Ignác
Zajtra má meniny Božidara

Kde nás najdete


Európsky deň jazykov na Spojenej škole
Štvrtok, 03 Október 2013 01:00

 

Európsky deň jazykov na Spojenej škole

Už druhý krát sa žiaci Spojenej školy vo Svidníku zapojili do aktivít Európskeho dňa jazykov, ktorý sa každoročne oslavuje vo všetkých krajinách Európskej únie. Jeho cieľom je podnietiť Európanov, aby sa bez ohľadu na vek, v školách aj mimo nich, učili viac jazykov.

 

Každý rok prebiehajú pri príležitosti tohto dňa stovky akcií po celej Európe a aj žiaci Spojenej školy vo Svidníku si pripravili zaujímavý program pre svojich spolužiakov. Študenti sa mohli motivovať k učeniu jazykov prostredníctvom anglických videí a nechýbala ani zaujímavá prezentácia o cudzích jazykoch, ktoré sa na škole učia. Zároveň si mohli žiaci i učitelia počas prestávok vychutnať pravý anglický čaj a pochutnať si na sušienkach cookies, ktoré pripravili študenti z cvičnej firmy. Milým prekvapením bol pre žiakov „rýchlokurz“ španielčiny v podaní Emílii Pajkošovej-Horvátovej. Na záver mohli žiaci preukázať svoje vedomosti z cudzích jazykov v kvízoch, za ktoré mohli byť ocenení žolíkom, ktorý slúži na ospravedlnenie nepripravenosti na hodinu v prípade skúšania alebo neohlásenej previerkyJ. Veríme, že tento deň priniesol študentom mnoho nových poznatkov o krajinách Európy a ich jazykoch a pevne veríme, že budú naďalej motivovaní k usilovnému štúdiu cudzích jazykov.

INFO k MZ cudzích jazykov...

 

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist