Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETSKEJ KNIHY PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 12 Apríl 2022 00:00

MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETSKEJ KNIHY

Vedeli ste o tom, že v roku 1967 bol Medzinárodnou úniou pre detskú knihu vyhlásený Medzinárodný deň detskej knihy pri príležitosti dňa narodenia H. CH. Andersena, ktorý pripadá na 2. apríla?


Naši žiaci boli, samozrejme, súčasťou tohto krásneho dňa. Piataci a šiestaci si ľahko poradili so zadaním, ktoré bolo hravé a veselé. Úlohou bolo nájsť obľúbené rozprávkové knihy, ktoré čítali ešte ako malé deti alebo ktoré im čítali ich rodičia, keď ešte nevedeli abecedu. Pútavou úlohou pre nich bolo zistiť, akú rozprávkovú knihu si z detstva pamätajú ich rodičia a starí rodičia a ktorá bola ich najobľúbenejšia. Zadanie bolo pre našich žiakov o čosi krajšie v tom, že do projektu boli zapojení aj ich blízki.

Mgr. L. Olejárová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko