Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


DETSKÝ FESTIVAL ĽUDOVEJ HUDBY PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 05 Máj 2022 00:00

DETSKÝ FESTIVAL ĽUDOVEJ HUDBY

Ked sobi zašpivam, eeeej, krašni premileni,

ta ša mi rozvijut, eeeej, pod bučkom koreni..

Dňa 30. apríla 2022 sa v priestoroch POS Svidník uskutočnila regionálna prehliadka a postupová súťaž detských ľudových hudieb, speváckych skupín, sólistov spevákov a inštrumentalistov. V kategórii sólo spev reprezentovala našu školu žiačka deviateho ročníka Ľudmila Lukáčová.

Vystúpila s blokom piesní Keď sobi zašpivam.. Inštrumentálne sprevádzalo Ľudku trio muzikantov DFS Makovička, kde na viole hrá naša bývala žiačka a terajšia študentka strednej školy  Martina Suchaničová. U poroty si Ľudka vyspievala zlaté pásmo a priamy postup na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 15. mája v Raslaviciach.

Srdečne blahoželáme a prajeme veľa šťastia.

Mgr. I. Lukáčová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko