Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


Charitatívny koncert Integrácia 2013 PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 17 Október 2013 12:47

Charitatívny koncert Integrácia 2013

Charitatívneho koncertu Integrácia 2013, ktorý sa konal 15.10.2013 sa zúčastnilo 47 žiakov našej Spojenej školy.

Obrovský úľ - takto by sa dala stručne vyjadriť atmosféra v Steel Aréne v Košiciach.

Deväťtisíc detí sa dobre zabávalo, ba niektorí aj tancovali a spievali známe piesne. Na koncertnom pódiu mohli vidieť naživo svoje vysnívané idoly. Tešili sa najmä z vystúpenia Evy Farnej, raperov EGO a Mike Spirit. Na piatom ročníku podujatia vystúpili aj ďalší hudobníci a kapely ako ITM Smile, či Peter Bič Project, Sisa Sklovská, Dominika Mirgová a i. Obrovský potlesk žali aj talentovaní školáci, ktorí dokázali, že aj napriek hendikepu môžu tancovať, hrať na hudobných nástrojoch alebo fantasticky spievať. Cieľ takéhoto podujatia bol jasný, aby si deti vážili jeden druhého, aby mali väčší rešpekt, aby aj deti  s inakosťou mali možnosť ukázať svoj talent.

Z podujatia si naši žiaci odniesli tričko s logom Integrácie, chutný a zdravý  tvarohovo-smotanový jogurt Integráčik, mnoho nových zážitkov, ale predovšetkým spoznali tých, ktorí potrebujú toleranciu a porozumenie.

Valika Brudňaková

Prvý dojem bol ohromujúci. Veľká sála, veľké pódium a veľmi veľa detí. Zdravé, ale aj so zdravotným postihnutím. Projekt Integrácia nie je len o tom, že na ňom vystúpili známe osobnosti, ale aj o pomoci tým, ktorí to najviac potrebujú. Sme veľmi radi, že sa ešte nájdu ľudia s dobrým srdcom a plnia sny druhým.

Deviatačky Kika ,Klaudia, Zuzka a Kristína

Celý koncert bol hlavne o Miškovi, mladom chlapcovi, ktorý je na vozíčku. Má pravdu, že slnko svieti na všetky deti rovnako.

Slávka

Na scéne sa objavila Katka Brichtová. Deväťtisíc detí zaburácalo. Vzápätí sa na scéne vystúpili IMT Smile. Po nich Peter Bič Projekt, Sisa Sklovská, Ewa Farná a Heľenine oči. A potom prišlo finále. Majk Spirit a Ego. Celá sála stála na nohách. Pomohlo sa aj mnohým zdravotne postihnutým deťom.

Miriam

Bol to nádherný zážitok, super výhľad a ešte lepší koncert. To všetko zapôsobilo na mňa veľmi dobrým dojmom.

Ariana

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist