Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


PROGRAM „ZMUDRI DO ŠKÔL“ AJ NA NAŠEJ ŠKOLE! PDF Tlačiť E-mail
Streda, 11 Máj 2022 00:00

PROGRAM „ZMUDRI DO ŠKÔL“ AJ  NA NAŠEJ ŠKOLE!

V tomto školskom roku sa naša škola zapojila do programu Zmudri do škôl,  ktorý prinieslo na trh vzdelávania občianske združenie Zmudri. Ich videokurzy  zaujímavým spôsobom prinášajú vzdelávanie z rôznych oblastí.

Naši budúci maturanti absolvovali kurz zameraný na ich smerovanie v ďalšom živote, za čo získali aj diplomy. V utorok10. mája k nám z Bratislavy prišli osobne s témou kritického myslenia, ktorého sa zúčastnili žiaci 1. a 3. ročníka OA. Verím, že aj táto aktivita zvýšila povedomie našich žiakov v tejto téme.

Zdena Kožlejová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko