Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 3. Október 2023

Dnes má meniny Stela
Zajtra má meniny František

Kde nás najdete


ZNÁMY SPISOVATEĽ V NAŠEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 12 Máj 2022 00:00

ZNÁMY SPISOVATEĽ V NAŠEJ ŠKOLE

Prvý májový pondelok bol pre našu školu zaujímavý aj tým, že nás navštívil známy slovenský spisovateľ Jozef Banáš, ktorý spolupracuje s naším absolventom Viktorom Riškom. Obidvaja páni si v rámci besedy pripravili pútavé rozprávanie pre žiakov prvého až tretieho ročníka obchodnej akadémie.

Pán Banáš porozprával o svojej tvorbe,  ale hlavne vyzdvihol posledné svoje dielo Som Baťa – dokážem to!, k napísaniu ktorého ho inšpiroval už spomínaný pán Riško, pre ktorého sa Tomáš Baťa stal životným vzorom a keďže Viktor bol študentom obchodnej akadémie, ani sa nie je čomu diviť, že si vybral práve takúto osobnosť.

Ďakujeme za príjemne strávený čas, inšpiratívne myšlienky do ďalšieho života a zároveň prajeme pánovi Banášovi a pánovi Riškovi veľa nových nápadov  a pracovných ako aj osobných úspechov.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko