Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Nedeľa, 29. Január 2023

Dnes má meniny Gašpar
Zajtra má meniny Ema

Kde nás najdete


PRAKTICKÁ MATURITNÁ SKÚŠKA HOTELOVEJ AKADÉMIE PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 12 Máj 2022 00:00

PRAKTICKÁ MATURITNÁ SKÚŠKA HOTELOVEJ AKADÉMIE

Po dlhšej prestávke, kedy sa maturitné skúšky ,,reálne nekonali“,  zažili žiaci V. HA triedy „na vlastnej koži“ praktickú maturitnú skúšku, ktorá sa skladala zo štyroch zadaní a jedným z týchto zadaní bolo pripraviť a prezentovať hlavné jedlo s prílohou a dezert podľa vlastného výberu.

Dňa 6. mája 2022 žiaci prezentovali svoje pokrmy pred maturitnou komisiou a musíme povedať, že sa bolo na čo pozerať. Je nám ľúto len to, že sme ich výtvory nemohli ochutnať, keďže išlo o výstavu pokrmov. Ako učitelia sme hrdí, že maturanti zvládli svoje zadanie výborne a veríme, že svoje praktické vedomosti, ktoré nadobudli počas štúdia, zúročia vo svojom ďalšom živote.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko