Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 3. Október 2023

Dnes má meniny Stela
Zajtra má meniny František

Kde nás najdete


ŠTUDENTSKÁ FIRMA VISION-VINTAGE PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 13 Máj 2022 00:00

ŠTUDENTSKÁ FIRMA VISION-VINTAGE ÚSPEŠNE UKONČILA SVOJU ČINNOSŤ!

V rámci predmetu aplikovaná ekonómia aj v tomto školskom roku založili žiaci 3. ročníka OA študentskú firmu Vision Vintage a počas roka realizovali svoje podnikateľské plány.

Po ôsmich mesiacoch náročnej práce, dňa 11. mája 2022 sa uskutočnilo likvidačné valné zhromaždenie, na ktorom mladí podnikatelia predstavili akcionárom výsledky svojho podnikania. Ich prácu sprevádzalo počas roka veľa problémov, ktoré museli riešiť, ale aj napriek tomu sa im podarilo úspešne ukončiť svoju činnosť a dosiahnuť kladný výsledok hospodárenia. Najväčším prínosom však boli skúsenosti a zručnosti, ktoré získali, a ktoré im pomôžu uspieť aj reálnom živote.

Zdena Kožlejová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko