Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 3. Október 2023

Dnes má meniny Stela
Zajtra má meniny František

Kde nás najdete


SÚŤAŽ V MIEŠANÍ NÁPOJOV SKBA JUNIOR CUP 2022 PDF Tlačiť E-mail
Streda, 11 Máj 2022 00:00

SÚŤAŽ V MIEŠANÍ NÁPOJOV SKBA JUNIOR CUP 2022

Hneď po ukončení veľkonočných prázdnin privítali Tatranské Matliare účastníkov nultého ročníka mládežníckej barmanskej súťaže Junior Cup 2022. Súťaže sa zúčastnili družstvá hotelových akadémii z celého Slovenska. Hotelovú akadémiu zo Svidníka reprezentovali juniorské adeptky barmanstva IV. HA triedy Juliána Tomčuková a Marianna Čabalová. Ich úlohou bolo namiešať 3 porcie drinkov v kategórii After dinner cocktail a Soft drink podľa vlastných receptúr.

V každej kategórií musel byť drink aj dekorovaný podľa vlastnej fantázie súťažiacich. Dievčatá zvládli svoju úlohu výborne. V individuálnom hodnotení sa umiestnili v striebornom pásme a soft drink Marianny, ktorému dala názov Bloody rose chutil porotcom dokonca  ako  tretí najlepší a vybojovala tak bronzovú medailu. After dinner cocktail od Juliány s názvom Purple tears bol vyhodnotený ako 4. najlepší vo svojej kategórii. Dievčatám srdečne gratulujeme a prajeme im ešte veľa úspechov v ďalších súťažiach.

 

Mgr. Ľubomíra Kseničová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko