Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 3. Október 2023

Dnes má meniny Stela
Zajtra má meniny František

Kde nás najdete


Deň Zeme PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 15 Máj 2022 00:00

Deň Zeme

V piatok, 22. apríla patril Dňu Zeme. Je to ekologicky motivovaný sviatok, ktorý upozorňuje ľudí na vplyv ničenia životného prostredia a podnecuje k diskusii o možných riešeniach ako zabrániť znečisteniu. Motto roku 2022 znie – Investujme do našej planéty! Ako to môžeme urobiť?

Napríklad obmedziť  používanie plastov, šetriť vodou, či kupovať lokálne  potraviny. A samozrejme, udržiavať naše prostredie čisté. Znečisťovanie životného prostredia nie je ľahostajné ani žiakom Spojenej školy. Odrazom toho je aj práca v projekte Make it Greener, ktorý je zameraný na ekológiu,  zveľaďovanie nášho okolia, ochranu životného prostredia, a propagáciu nutnosti chrániť našu planétu. Naše projektové aktivity  Erasmus+ sme prezentovali v meste Svidník  aj počas Dňa Zeme. Zapojili  sme sa do dobrovoľníckeho čistenia nášho okolia,  pomohli prírode zbaviť sa odpadu a skrášliť naše okolie. Deň Zeme  je na Spojenej škole vo Svidníku každý deň. Aj malý skutok starostlivosti  o naše okolie má veľký význam pre našu planétu. Preto veďme k úcte a láske k našej planéte aj svojich najbližších!

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko