Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


OKRESNÉ KOLO – DUCHNOVIČOV PREŠOV PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 09 Jún 2022 00:00

OKRESNÉ KOLO – DUCHNOVIČOV PREŠOV

27. mája 2022 sme sa tešili z úspechov našich žiakov, ktorí nás reprezentovali v prednese poézie, prózy, duchovnej prózy a scénickej tvorby v rusínskom jazyku na okresnej súťaži Duchnovičov Prešov. Našu školu reprezentovali: Nela Sadivová, Natália Cuperová, Zoe Hutňanová, Vanesa Paligová, Katarína Vygodová, Sabína Hošková a Ľudmila Lukáčová.

 

Prvým miestom si zabezpečili postup na celoslovenské kolo Natália Cuperová 3.AZ, Vanesa Paligová 6.AZ, Katarína Vygodová 8.AZ a dramatizáciou scénky „Velyka ľubosť“ Katarína Vygodová a Sabína Hošková. Nela Sadivová 2.AZ, Zoe Hutňanová 5.BZ a Ľudmila Lukáčová 9.AZ získali druhé miesto. Celoslovenské kolo sa uskutoční  13. júna v Divadle A. Duchnoviča v Prešove. K dosiahnutým úspechom srdečne blahoželáme a držíme palce v Divadle A. Duchnoviča.

Mgr. Jana Nagajdová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko