Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


BESEDA SO SPISOVATEĽOM BRAŇOM JOBUSOM PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 14 Jún 2022 00:00

BESEDA SO SPISOVATEĽOM BRAŇOM JOBUSOM

Našim žiakom sa meno Braňo Jobus spája so seriálom Oteckovia. Staršie ročníky ho však registrujú aj ako  skvelého muzikanta a kreatívneho spisovateľa. Práve ako spisovateľ oslovil dňa 9.júna 2022 na knižnej besede žiakov tretieho a štvrtého ročníka Spojenej školy v Podduklianskej knižnici vo Svidníku.

 

Našich malých poslucháčov zabával vtipnými príhodami zo svojho života a hovorené slovo doplnil i autorskými pesničkami. Každá z veselých príhod reprezentovala niektorú z jeho kníh. Deťom tak hravou formou predstavil svoju tvorbu od  prvého až po posledné vydané dielo. Ku koncu besedy dostali priestor aj naši žiaci. Spisovateľa zahrnuli množstvom otázok o jeho živote a neobišli ho ani otázky o seriáli Oteckovia. Potom sa miestnosť Podduklianskej knižnice zabelela vytrhnutými papierikmi, zošitmi aj zápisníkmi detí a pán Jobus s radosťou každý malý útržok na pamiatku podpísal. Príjemné dopoludnie sme zvečnili aj spoločnou fotkou. Za pozvanie na besedu ďakujeme Podduklianskej knižnici vo Svidníku.

Mgr. Mirka Pachutová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko