Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 6. Február 2023

Dnes má meniny Dorota
Zajtra má meniny Vanda

Kde nás najdete


ŽIAČKY SPOJENEJ ŠKOLY ÚSPEŠNÉ V CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽI DUCHNOVIČOV PREŠOV PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 10 Júl 2022 00:00

ŽIAČKY SPOJENEJ ŠKOLY ÚSPEŠNÉ V CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽI DUCHNOVIČOV PREŠOV

V priestoroch Divadla Alexandra Duchnoviča v Prešove sa 13. 06. 2022 uskutočnil 21. ročník  celoslovenskej prehliadky interpretácie  umeleckého slova v rusínskom jazyku Duchnovičov Prešov. Na súťaži nechýbali ani žiačky Spojenej školy, ktoré  tento rok boli veľmi úspešné.


V 1. kategórii v próze prvé miesto získala Natália Cuperová,  prvé miesto v druhej kategórii v prednese poézi e patrí Vanese Paligovej, prvé miesto v tretej kategórii v prednese duchovnej prózy si nádherným prednesom vyrecitovala Katarína Vygodová . Sabína Hošková a Katarína Vygodová si svojím hereckým výkonom vybojovali druhé miesto dramatizáciou scénky „Velyka ľubosť“.

Srdečne blahoželáme.

Mgr. Jana Nagajdová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko