Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 31. Júl 2021

Dnes má meniny Ignác
Zajtra má meniny Božidara

Kde nás najdete


MEDZINÁRODNÝ DEŇ ŠKOLSKÝCH KNIŽNÍC
Pondelok, 28 Október 2013 12:30

MEDZINÁRODNÝ DEŇ ŠKOLSKÝCH KNIŽNÍC

Brána života

Medzinárodný deň školských knižníc vyhlásila Dr. Blanche Wools, prezidentka Medzinárodnej školskej asociácie školského knihovníctva a pripomína sa od roku 1999. Deň je oslavou školských knižníc, ich významu a prínosu pri vzdelávaní detí.

Hlavnou myšlienkou je podpora vzťahu žiakov ku knihám, školskej knižnici, čítaniu a poznávaniu a získanie si väčšieho počtu milovníkov kníh.

Žiaci našej školy si na tento deň pripravili informatívny panel pri príležitosti Medzinárodného dňa školských knižníc, výstavu kníh a vyvrcholením tohto podujatia bolo scénické stvárnenie Holdena Caufielda od J. D. Salingera a Iľi – kráľovnej a Anči – zmije z Ťapákovcov od B. S. Timravy. Podujatie splnilo svoj účel a bolo príjemným oživením pondelkového dňa.

PaedDr. Emília Lapčáková, Mgr. Erika Saloňová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist