Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 30. Júl 2021

Dnes má meniny Ignác
Zajtra má meniny Božidara

Kde nás najdete


BARMANSKÁ SÚŤAŽ EUROCUP 2013
Utorok, 05 November 2013 13:45

BARMANSKÁ SÚŤAŽ EUROCUP 2013

Dňa 23.10.2013 sa v Športovej hale Hotelovej akadémie v Prešove pod záštitou predsedu PSK MUDr. Petra Chudíka konal 21. ročník medzinárodnej barmanskej súťaže juniorov Eurocup 2013. V kategórii Klasik sa tejto súťaže zúčastnili aj žiačky IV.HA Hotelovej akadémie Spojenej školy vo Svidníku Veronika Gnaľová a Mária Zavodová.

http://spojenaskolask.sk/rok2014/eurocup/1.jpghttp://spojenaskolask.sk/rok2014/eurocup/2.jpg

http://spojenaskolask.sk/rok2014/eurocup/3.jpg

V časovom limite 12 minút museli súťažiaci pripraviť 3 porcie Fancy cocktail medium drink s povinnou surovinou Jack Daniel´s Old No.7 40% a 3 porcie soft drink s použitím sirupu značky Monin. V silnej konkurencii za účasti 38. družstiev nielen zo slovenských škôl, ale aj z Fínska, Slovinska, Litvy, Maďarska, Česka či Ukrajiny sa našim dievčatám darilo vynikajúco. V kategórii jednotlivcov sa Veronika Gnaľová s nápojmi s názvom Wild Jack (Divoký Jack) – fancy drink a Sweet touch (Sladký dotyk) – soft drink umiestnila v zlatom pásme a Majka Zavodová s nápojmi s názvom Sun fiesta (Slnečná slávnosť) – fancy drink a Tropic dream – soft drink v striebornom pásme. Krásnou bodkou za týmto náročným dňom bol darček od usporiadateľov v podobe plyšového medvedíka pre Majku, ktorá v čase konania súťaže mala narodeniny. Plné zážitkov, cenných rád a bohatých skúseností sme sa vrátili domov a začali pripravovať na ďalšiu barmanskú súťaž Alternative cup 2013 v Hniezdnom.

SŠ, Ing. Katarína Kalináková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist