Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 30. Júl 2021

Dnes má meniny Ignác
Zajtra má meniny Božidara

Kde nás najdete


HOTELÁCI V PIEŠŤANOCH
Piatok, 22 November 2013 15:54

HOTELÁCI V PIEŠŤANOCH

Dňa 21. 11. 2013 sa svidnícki hoteláci vybrali do Piešťan, ale tentokrát nenavštívili toto svetoznáme mesto za účelom kúpeľnej liečby, ale aby prezentovali svoje zručnosti v semifinále súťaže Gastro Junior – čašník 2013. Súťaž sa konala v priestoroch Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. Farby našej školy hájila žiačka Katarína Kuzmová z III. HA triedy.

V konkurencii 12 súťažiacich bojovala v piatich disciplínach – príprava slávnostnej tabule, dekantovanie vína, čistenie a flambovanie ananásu, príprava miešaného nápoja a espresso kávy, na ktoré mala vyhradený časový limit. Napriek náročnosti súťaže sa Katke darilo veľmi dobre, čoho dôkazom je aj jej postup do finále tejto súťaže, ktorá sa bude konať v januári budúceho roku v Inchebe Bratislava. Držíme jej prsty, aby sa jej finále vydarilo.

Ing. Viera Paradová, hotelová akadémia

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist