Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


Školské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 26 November 2013 12:09

Školské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry (OSJL)  pre základné školy je jednou z foriem dobrovoľnej záujmovej činnosti žiakov základných škôl, je organizovaná ako postupová súťaž a je vyhlasovaná každoročne. Jej cieľom je prehĺbiť, rozširovať a upevňovať komunikačné zručnosti žiakov základných škôl v slovenskom jazyku, rozširovať záujem žiakov o sebavzdelávanie a samostatnú tvorivú činnosť a zvýšiť záujem o slovenský jazyk a literatúru.

http://www.spojenaskolask.sk/rok2014/olm.jpghttp://www.spojenaskolask.sk/rok2014/olm1.jpg

Školské kolo OSJL sa uskutočnilo 18.11.2013 a do súťaže sa zapojili žiaci ôsmeho a deviateho ročníka. Z ôsmich zúčastnených sa víťazom stal žiak VIII. AZ triedy Imrich Kaplan, ktorý bude našu školu reprezentovať na okresnom kole tejto súťaže. 2. miesto obsadila Zuzana Terazová a 3. miesto Petra Kaplanová, žiačky 9.AZ.

Mgr. Anna Lažová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist