Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


MIKULÁŠSKY TURNAJ V STOLNOM FUTBALE PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 10 December 2013 08:35

MIKULÁŠSKY TURNAJ V STOLNOM FUTBALE

Dňa 4. 12.2013 sa v herni ŠKD uskutočnil Mikulášsky turnaj v stolnom futbale. Popoludnie bolo pre nás výnimočné, pretože k nám zavítal Mikuláš. Spolu s ním nás navštívili anjelik, čert a deti so zdravotným postihnutím z občianskeho združenia Kamil - SK. Deti si pripravili pre návštevu mnohé básničky či pesničky, nakreslili pekné obrázky.

Vo výbornej atmosfére súťažilo na dvoch hracích stoloch celkom 10 dvojčlenných tímov. Malí futbalisti bojovali zo všetkých síl a každé družstvo sa snažilo vyhrať. Hlavným rozhodcom bol p. Frandofer Emil, ktorý nakoniec vyhlásil výsledky s nasledovným poradím:

1.miesto – FC Barcelona –  hráči Juhaščík a Cina

2. miesto – FC Dortmund – hráči Vygoda a Hajduk

3. miesto – FC Bratislava – hráčky Feckaninová a Jackaninová

Mikuláš sa všetkým hráčom za ich snahu sladko odvďačil a odovzdal balíčky od sponzorov akcie. A aj v tento deň sa nám potvrdilo, že nie je nič krajšie, ako vyčarovať úsmev na tvárach našich zverencov.

Vychovávateľky ŠKD

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist