Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


Mikulášsky volejbalový turnaj zmiešaných družstiev žiakov ZŠ PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 15 December 2013 12:24

5. 12. 2013 -  Mikulášsky volejbalový turnaj zmiešaných družstiev žiakov ZŠ

Dňa 5.12.2013 sa žiaci Spojenej školy zúčastnili Mikulášskeho volejbalového turnaj zmiešaných družstiev žiakov ZŠ, ktorý sa konal na ZŠ Karpatskej vo Svidníku. V konkurencii piatich družstiev obsadili tretie miesto. Zostava Spojenej školy:

Stano Jurko 9.A, Martin Viravec 7.A, Marek Haluška 8.A, Kristian Zbyli 7.A, Kristína Frančaková 9. A, Zuzaná Terazová 9.A, Kristína Ryznerová 9.A, Klaudia Kaščaková 9.A. Paťa Pavelčaková 8.A, Klaudia Sokolová 8.A.

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist