Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


CHLAPCI SPOJENEJ ŠKOLY VYHRALI
Pondelok, 30 December 2013 08:10

CHLAPCI SPOJENEJ ŠKOLY VYHRALI

V utorok 17. Decembra sa v telocvični našej školy uskutočnil 15. ročník Vianočného volejbalového turnaja O pohár riaditeľky Spojenej školy Svidník v kategórií chlapcov. Na turnaji sa zúčastnili družstvá Spojenej školy vo Svidníku, Gymnázia DH vo Svidníku, Strednej odbornej školy arm. Gen. L. Svobodu vo Svidníku a družstvo žiakov VK Slávia Svidník.


Po vyrovnanom a dramatickom priebehu si víťazstvo vybojovalo domáce družstvo Spojenej školy, ktoré porazilo vo finálovom zápase celok VK Slávia Svidník. Na treťom mieste skončili chlapci zo Strednej odbornej školy.

Zostava Spojenej školy : Kimák D. (IV.A), Krivka M. (IV.HA), Regrút M. ( IV.HA), Čupka M. (III.A), Koreň N. (II.A), Majcher J. (II.A), Margicin M.( II.A),Piňko R. (I.AŠ), Cuprišin D. (I.AŠ), Juhas D. ( I.AŠ)

Výsledky:

VK Slávia – Gymnázium DH 2:0 (17,13)

SOŠ – Spojená škola 0:2 (-12, -21)

Gymnázium DH – Spojená škola 0:2 (-16, -16)

VK Slávia – SOŠ 2:0 (15, 15)

SOŠ – Gymnázium DH 2:1 (16, -18, 9)

Spojená škola – VK Slávia 2:1 (-22, 21, 13)

Mgr. Róbert Franko

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist