Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 30. Júl 2021

Dnes má meniny Ignác
Zajtra má meniny Božidara

Kde nás najdete


DIEVČATÁ SPOJENEJ ŠKOLY VÍŤAZNE
Streda, 01 Január 2014 11:48

DIEVČATÁ SPOJENEJ ŠKOLY VÍŤAZNE

V stredu 18. Decembra sa v telocvični našej školy uskutočnil 15. ročník Vianočného volejbalového turnaja O pohár riaditeľky Spojenej školy Svidník v kategórií dievčat. Na turnaji sa zúčastnili družstvá Spojenej školy vo Svidníku, Gymnázia DH vo Svidníku, Gymnázia Stropkov a družstvo žiačok ZŠ Komenského.


Po veľmi vyrovnanom a dramatickom priebehu všetkých zapasov si víťazstvo vybojovalo domáce družstvo Spojenej školy, ktoré po sčítaní všetkých lôpt malo najlepšie skóre. Na druhom mieste skončili dievčatá Gymnázia Stropkov a na treťom mieste skončili študentky z Gymnázia DH Svidník.

Zostava Spojenej školy : Gajdošová S. (IV.A), Závodová M. (IV.HA), Pundžáková P. ( IV.A), Pariláková S. (III.HA), Bochmáčová M. (III.HA), Gondeková D. (II.HA), Bochmáčová D.( II.HA),Jaselská Š. (I.HA).

Výsledky:

Gymnázium SP – Gymnázium DH 0:2

ZŠ Komenského – Spojená škola 0:2

Gymnázium DH – ZŠ Komenského 2:0

Gymnázium SP – Spojená škola 2:0

Gymnázium SP – ZŠ Komenského 2:0

Spojená škola – Gymnázium DH 2:0

Mgr. Rastislav Paňko

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist