Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 30. Júl 2021

Dnes má meniny Libuša
Zajtra má meniny Ignác

Kde nás najdete


VIANOČNÁ AKADÉMIA
Utorok, 07 Január 2014 13:29

VIANOČNÁ AKADÉMIA

Po prvýkrát v deň posledného školského dňa v starom kalendárnom roku sme si pripravili predvianočné stretnutie s hudbou, hovoreným slovom, vinšami i tancom v školskej jedálni našej školy. Podujatím nás sprevádzali študenti piateho

ročníka hotelovej akadémie Kristína Sičáková a René Fečko. Sprievodné slovo moderátorov vianočného predpoludnia postupne uvádzalo jednotlivých účinkujúcich, ktorí svojím vystúpením navodili nevšednú sviatočnú atmosféru. Vypočuli sme si krásne vianočné piesne a koledy, zaujalo nás rozprávanie  o vianočných symboloch a zvykoch na Slovensku a vychutnali sme si aj radosť z pohybu pri tanečných kreáciách našich študentov. Keď sa väčšina z nás v hľadisku pridala svojím spevom k účinkujúcim, cítili sme, že najkrajšie sviatky roka, Vianoce, sú už blízko.

Akadémiu ukončila pani riaditeľka RNDr. Mária Makutová, ktorá na záver programu vyhlásila najúspešnejších riešiteľov ročníkových prác, odovzdala im vecné odmeny a všetkým prítomným zaželala šťastné a pokojné prežitie vianočných sviatkov a úspečný rok 2014. Veríme, že sme týmto prvým a dúfame, že vydareným ročníkom vianočnej akadémie začali jej milú tradíciu a na konci budúceho kalendárneho roku sa opäť stretneme.

Mgr. Tatiana Braslavská

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist