Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Sabína
Zajtra má meniny Dobromila

Kde nás najdete


NETRADIČNÝ KARNEVAL PLNÝ ZÁŽITKOV PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 04 Február 2014 10:48

NETRADIČNÝ KARNEVAL PLNÝ ZÁŽITKOV

Dňa 28. januára 2014 sa v jedálni Spojenej školy uskutočnil karneval. Tohto roku sa však o super zábavu postaral animátorský tím M21 z Bardejova, ktorý na pozvanie výboru ZRaPŠ netradične manažoval celé popoludnie. Klaun „Bobor“ sprevádzal celým programom, vtipkoval, šantil a zabával deti formou súťaží.

 

Počas svojho vystúpenia predviedol aj rôzne triky a kúzla. Deti so záujmom sledovali ako pod jeho rukami z dlhých balónov vznikali zvieratká. Zábavné podujatie bolo aj prehliadkou originálnych masiek. Všetci si dali na jej výbere naozaj záležať, pretože boli naozaj  rozmanité a kreatívne. Mohli sme vidieť medúzu,  kukuricu, lampu, princezné, šašov, kovbojov... Zvlášť nápaditá bola maska Slnečná sústava, ktorej porota pri dekorovaní udelila titul Najkrajšia maska.

Žiaci mali možnosť vyšantiť sa do sýtosti, nadobudnúť pekné spomienky, ktoré si aj po čase budú môcť prezrieť prostredníctvom fotografií na webe našej školy.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist