Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


STRIEBORNÝ DOMINIK
Utorok, 11 Február 2014 08:05

STRIEBORNÝ DOMINIK

Žiak piateho ročníka Spojenej školy, hotelovej akadémie Svidník, Dominik Šmajda sa v dňoch 31. 1. – 2. 2. 2014 zúčastnil v Bratislavskej Inchebe na súťaži „Barista 2014“ v kategórii Coffee in good spirit, ktorá sa konala pod

záštitou Slovenskej kávovej asociácie. Na súťaži pripravoval dve porcie Írskej kávy a dve porcie vlastného kávového drinku v časovom limite 8 minút. Dominik v silnej konkurencie baristov z celého Slovenska obsadil fantastické 2. miesto, srdečne mu gratulujeme a prajeme veľa úspechov v jeho ďalšom profesionálnom a osobnom živote.

Ing. Viera Paradová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist