Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


PIATACI BÁBKOHERCAMI PDF Tlačiť E-mail
Streda, 19 Február 2014 07:40

PIATACI BÁBKOHERCAMI

Netradičné vyučovanie na hodinách literárnej výchovy zažili žiaci 5. ročníka. Pri preberaní učiva o bábkovom divadle si žiaci vyskúšali úlohu bábkohercov, vymýšľali vlastné rozprávky, tvorili dialógy a formou monológov predstavovali bábky svojim spolužiakom. Drevený paravan na zostavenie divadelnej scény i bábky neboli problém, pretože škola má

na takúto činnosť potrebné vybavenie. Hrali sa a zároveň učili. Takáto hodina literárnej výchovy sa im veľmi páčila, pretože žiaci získali nielen poznatky, ale rozvíjajú aj tvorivé myslenie, objavujú životné hodnoty a svet okolo seba. Bábkové divadlo je tiež vynikajúci prostriedok na zdokonalenie slovnej zásoby, rozvíjanie kreativity a fantázie.

Vyučujúca SJL Mgr. Anna Lažová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist