Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


ŠTUDENTSKÝ PLES NA SPOJENEJ ŠKOLE JE UŽ TRADÍCIOU
Nedeľa, 02 Marec 2014 11:52

ŠTUDENTSKÝ PLES NA SPOJENEJ ŠKOLE JE UŽ TRADÍCIOU

Deň svätého Valentína na Spojenej škole vo Svidníku bol tento rok pre študentov školy krásny okrem iného aj tým, že prvýkrát sa v „deň všetkých zamilovaných“ konal aj študentský ples. Tento 6. ročník pripravila študentská spoločnosť Glazart. Na jeho príprave sa podieľalo 13 šikovných žiakov 3. ročníka OA a aj keď spočiatku záujem študentov nebol taký ako očakávali, dokázali

zmobilizovať sily  a nakoniec za slávnostne prestreté stoly zasadlo 110 plesajúci chtivých mladých ľudí. O 18.00 hodine riaditeľka školy slávnostným gongom odštartovala večer, na ktorý nik z prítomných nezabudne. Bol to večer plný hudby o ktorú sa postarala skupina MEDIAL, tanca, súťaží a výhier. Súbor Stropkovčan nám predviedol ako tancujú profesionáli a musíme uznať, že im to tancuje skvele. Netradičným spôsobom sme zvolili kráľa a kráľovnú plesu a v tombole sme odovzdali 22 cien, ktoré sme získali od rôznych spoločností zo Svidníka aj Stropkova. Najviac sa študenti potešili strieborným šperkom od Združenia rodičov pri OA na našej škole, ale aj permanentkám do fitnescentra, či plavárne a iným praktickým drobnostiam. Za sponzorské príspevky ďakujeme všetkým firmám, ktoré aj takýmto spôsobom podporili mladých študentov a prispeli k slávnostnej atmosfére študentského plesu. Veľká vďaka patrí aj nášmu už takpovediac dvornému fotografovi Petrovi Majurníkovi, ktorý bez nároku na odmenu už šiesty rok zvečňuje túto spoločenskú udalosť.

Študentský ples sa skončil, ale spomienky naň v nás zostanú ešte dlho a všetci veríme, že o rok sa na ňom stretneme zas.

Ďakujeme našim sponzorom: Peter Majurník, Dominika Madejová, Anna Madejová, Mix – kris Svidník, mBank Prešov, Coltsun Consult Stropkov, Jarmila Magerová, Mária Piterová, Audio video Centrum Svidník, Eva Jaržabeková, Lukáš Skirka, Kníhkupectvo Hviezdoslav Stropkov, Združenie rodičov pri OA, Krytá plaváreň Svidník, Monty móda Stropkov, RNDr. Mária Makutová, Euronics Svidník, Guucii Stropkov, Anna Ivančová, Antika Svidník.

Zdena Kožlejová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist