Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


BARISTICKÝ KURZ - 13-14.3.2014
Utorok, 18 Marec 2014 11:36

BARISTICKÝ KURZ

Minulý týždeň, 13. a 14. marca 2014 sa na hotelovej akadémii uskutočnil baristický kurz, ktorého sa zúčastnilo 17 žiakov prvého a tretieho ročníka. Milovníci dobrej kávy sa počas dvoch dní dozvedeli zaujímavé informácie o pestovaní, pražení a príprave kávy a

následne mali možnosť naučiť sa pripraviť kvalitné espresso a capucino. Kurz vyvrcholil súťažou medzi šiestimi najlepšími zúčastnenými. Výhercom súťaže sa stala Lucia Kmecová z III. HB triedy, ktorej srdečne blahoželáme. Všetkým zúčastneným prajeme veľa úspechov a veľa kvalitných šálok kávy, ktorú budú pripravovať svojim hosťom.

Ing. Viera Paradová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist