Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


Valentínska kvapka krvi
Štvrtok, 27 Marec 2014 14:47

valentínska kvapka krvi

Celoslovenská kampaň Slovenského Červeného kríža Valentínska kvapka krvi opäť rozprúdila krv v žilách na celom Slovensku. Trvala od 10. februára do 14. marca 2014. Sme radi, že aj my, študenti Spojenej školy, sme sa tejto kampane zúčastnili.


Pre niekoho si ten pravý. Heslo tohtoročnej kampane sa neprihováralo len zaľúbencom. Chcelo všetkým pripomenúť, že každé rozhodnutie človeka darovať krv zachraňuje niekomu život a práve tá tvoja môže byť tou pravou v rozhodujúcom momente pre odkázaného.

Celoslovenská kampaň zameraná na oslovovanie darcov krvi hlavne z radov mladých ľudí ale aj rodinných príslušníkov. Jej cieľom je šíriť myšlienku rodinného darcovstva krvi, najmä výchovou k darcovstvu krvi. Táto náborová kampaň je druhou najväčšou kampaňou, ktorú organizuje Slovenský Červený kríž (SČK) v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR (NTS SR) a hematologicko- transfuziologickými oddeleniami nemocníc (HTO). Má celoslovenskú pôsobnosť s dosahom na školy, firmy a organizácie.

Študenti Spojenej školy opäť ukázali, že majú veľké srdce a nechýba im ochota pomáhať ľuďom, ktorí sa ocitli v ohrození života.

Žiaci, ktorí sa zúčastnili Valentínskej kvapky krvi:


 1. Sidónia Tarabčáková (1) – III. HB
 2. Kristína Sičáková (1) – V. HA
 3. Matúš Poperník (1) – V. HA
 4. Anna Zribková (1) – IV. HA
 5. Dana Mikušová (6) – IV. HA
 6. Matúš Cocuľa (5) – V. HA
 7. Kristína Gonosová (1) – V. HA
 8. Jana Kačmárová (2) – V. HA
 9. Lívia Vaňková (1) – V. HA
 10. Matúš Džula (1) – III. HB
 11. Jakub Želinský (2) – IV. B
 12. Erik Zelinka (1) – V. HA
 13. Miroslav Pecuch (1) – IV. HA
 14. Simona Ivančová (1) – IV. HA
 15. Viktor Varga (2) – III. A
 16. Dominik Šmajda (5) – V. HA
 17. Jana Hocková (2) – IV. B
 18. Veronika Gnaľová (1) – IV. HA
 19. Maroš Motyka (2) – IV. B
 20. Alica Gombitová (2) – IV. B
 21. Kamil Jenča (1) – IV. HA

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist