Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


SVETOVÝ DEŇ VODY PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 28 Marec 2014 12:51

SVETOVÝ DEŇ VODY

22. marec je svetový deň vody, ktorý každý rok oslavujeme aj na Spojenej škole vo Svidníku. Je to nielen oslava životodarnej tekutiny, ale je aj výkričníkom pre nás všetkých. Je čas uvedomiť si s pokorou a rešpektom vzácnosť a nenahraditeľnosť vody.

Žiaci našej školy si tento deň pripomenuli už 18.3. a to exkurziou v ČOV v Stročíne. Exkurzia bola vydarená. V tento deň nám prialo počasie, svietilo slniečko, p.Štefaniková, ktorá nás sprevádzala, bola veľmi ústretová a žiaci veľmi zvedaví. Radosť umocnili darčeky od vedenia VVS,a.s. Svidník.

Ing. Ľudmila Michalovčíková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist