Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 30. Júl 2021

Dnes má meniny Libuša
Zajtra má meniny Ignác

Kde nás najdete


PREHLIADKA CVIČNÝCH FIRIEM V PRZEMYŚLE V POĽSKU
Utorok, 01 Apríl 2014 09:38

PREHLIADKA CVIČNÝCH FIRIEM V PRZEMYŚLE V POĽSKU

Dňa 21. marca 2014 sa študenti Spojenej školy, Obchodnej akadémie vo Svidníku zúčastnili prehliadky cvičných firiem, ktorú zorganizovala družobná škola v Poľsku ZESPÓL SZKÓL EKONOMICZNYCH, Krajowa Szkola Kupiecka v Przemyśle, s ktorou naša škola spolupracuje viacej rokov a vzájomné stretnutia vždy prinášajú nové skúsenosti v odbornom zameraní.


Spojenú školu, Obchodnú akadémiu vo Svidníku reprezentovala cvičná firma NAJlety, s. r. o. so študentmi Jánom Drimákom, Vladimírom Ilčiskom, Katarínou Rudou a Kristínou Hrinkovou. Na súťažnej prehliadke si svoje študentské podnikateľské aktivity otestovalo 11 cvičných firiem, ktoré sa prezentovali v rôznych oblastiach obchodu a služieb. Porota hodnotila okrem zabezpečenia výstavného stánku aj predajné zručnosti študentov, ich reklamné materiály a elektronické prezentácie. Na základe celkového zhodnotenia vybrala víťazov. Cvičná firma NAJlety, s. r. o. na tejto prehliadke získala 2. miesto.

Okrem pekného umiestnenia v súťaži si študenti odniesli domov aj veľa nových skúseností z fungovania cvičných firiem v zahraničí.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist