Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


HOTELÁCI PRIPRAVILI NAJLEPŠIU KÁVU
Streda, 02 Apríl 2014 07:18

HOTELÁCI PRIPRAVILI NAJLEPŠIU KÁVU

V krásnych jarných dňoch, 26. 3. – 27. 3. 2014 sa v susednom meste Bardejov konal I. ročník medzinárodnej súťaže „Bardejovský barista 2014“, ktorej sa zúčastnili aj dvaja žiaci Spojenej školy, hotelovej akadémie, Svidník Dominik Šmajda a Kristína Kaliničová,

ktorí v časovom intervale 10 minút mali pripraviť 4 espressa a 4 cappuccina. Porota hodnotila technickú stránku prípravy a samotnú chuť pripravenej kávy. V konkurencii 14 súťažiacich Dominik Šmajda získal Mimoriadnu cenu garanta súťaže a Kristína Kaliničová Cenu za najlepšie cappuccino. Súťažiacim srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov pri získavaní cenných kovov vo svojom odbore.

Ing. Viera Paradová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist