Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


DEŇ NARCISOV 2014
Pondelok, 14 Apríl 2014 06:47

DEŇ NARCISOV

„Deň, keď sú slová zbytočné“

Verejná zbierka, ktorá sa nesie v znamení narcisu, s posolstvom spolupatričnosti a chuťou pomôcť, sa uskutočnila v piatok 11. apríla 2014 na celom území Slovenskej republiky. Ulice miest a obcí boli spestrené žltou farbou a na odevoch mnohých ľudí si našla miesto malá, no neprehliadnuteľná ozdoba – narcis – symbol nádeje a porozumenia.

Aj v uliciach nášho mesta ste mohli stretnúť dobrovoľníkov, ktorí vás obdarovali narcisom výmenou za akýkoľvek dobrovoľný finančný príspevok. Účelom bolo získať finančné prostriedky, ktoré pomôžu ľuďom s onkologickým ochorením, ich rodinám a na podporu činnosti týchto pacientov v organizačných zložkách občianskeho združenia Liga proti rakovine. Ak ste v tento deň prispeli, vyjadrili ste tým hlavne solidaritu s osobami postihnutými rakovinou.

Študenti Spojenej školy vo Svidníku sa tiež zapojili do zbierky a v tento deň vyzbierali v uliciach mesta sumu 1141,28 € , ktorá poputovala pre tých, ktorí to veľmi potrebujú. Zároveň by sme chceli vyjadriť veľkú vďaku všetkým ľuďom, ktorí sa rozhodli prispieť a veríme, že sme touto cestou dokázali niekomu pomôcť a tak zmierniť trápenie spojené s touto chorobou.

N. Palijová, I. Bujdošová, Spojená škola Svidník

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist