Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


VEĽTRH ŠTUDENTSKÝCH SPOLOČNOSTÍ V BRATISLAVE
Piatok, 25 Apríl 2014 06:58

VEĽTRH ŠTUDENTSKÝCH SPOLOČNOSTÍ V BRATISLAVE

Vyvrcholením činnosti študentskej spoločnosti GLAZART bola účasť na celoslovenskom veľtrhu, ktorý sa konal 15. apríla v AVION Shopping Park v Bratislave pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky, ktorý ho slávnostne otvoril. Tohto roku sa ho zúčastnilo vyše päťdesiat študentských spoločností z celého Slovenska.

Dvanásť porotcov z prestížnych spoločností ako napr. KPMG ( globálna sieť poradenských spoločností poskytujúcich služby v oblasti auditu, daní a poradenstva) a AT&T Global Network Services Slovakia (je vedúcim svetovým telekomunikačným holdingom, ktorá prostredníctvom pobočiek a pridružených spoločností poskytuje služby v Spojených štátoch a na celom svete). Tieto spoločnosti boli partnermi podujatia a stretnutie s ľuďmi, ktorí v takýchto firmách pracujú bol pre našich študentov zážitok. O to väčší význam má pre nás ocenenie, ktoré sme získali v dvoch kategóriách a to AT&T TOP manažérsky tím, KPMG TOP marketingová prezentácia. Vo veľkej konkurencii, ktorú predstavovali študentské tímy z prestížnych či už košických alebo západoslovenských škôl sme sa umiestnili v obidvoch kategóriách na 3. mieste. Teší nás to o to viac, že to bol úspech celého nášho tímu a ďakujeme vedeniu školy za podporu a vieru v nás.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist