Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


KRAJSKÉ KOLO HVIEZDOSLAVOVHO KUBÍNA
Utorok, 06 Máj 2014 10:22

KRAJSKÉ KOLO HVIEZDOSLAVOVHO KUBÍNA

Dňa 30. 04. 2014 sa žiaci 3. A triedy spolu s triednou učiteľkou E. Lapčákovou zúčastnili na krajskej súťaži v prednese poézie a prózy. Vypočuli sme si najlepšie ukážky poézie a prózy, ktoré nám predniesli žiaci stredných škôl z rôznych kútov Prešovského kraja.


Začiatok tejto súťaže sa niesol v znamení ľubozvučného prednesu umeleckej prózy a pokračoval prednesom poézie. Ďakujeme vedeniu školy za možnosť zúčastniť sa tejto krajskej prehliadky literárneho umenia, Hviezdoslavov Kubín. Veľmi nás oslovil súzvuk slovesného umenia tohtoročnej krajskej prehliadky slova.  Boli by sme veľmi radi, keby sme si takéhoto podujatia mohli zúčastniť znovu o rok.

D. Franková, K. Hrinková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist