Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


ĽÚBIM ŤA, MAMA, ...
Piatok, 09 Máj 2014 10:13

ĽÚBIM ŤA, MAMA, ...

Všetkým matkám patrí láska a úcta. Vedia to, samozrejme, aj žiaci Spojenej školy, a preto každoročne pod vedením pedagógov pripravujú program na počesť ich dňa - Dňa matiek. Ani tohto roku to nebolo inak. Slávnostná akadémia z príležitosti tohto sviatku sa konala v stredu 7. mája v klubovni Spojenej školy.


Celé týždne sa žiaci pripravovali na slávnostný okamih, kedy sa budú môcť prezentovať pripravenými básňami, piesňami, tancami, scénkami... Prítomné mamičky a staré mamy sa mohli takmer hodinu kochať skvelými výkonmi svojich detí a vnúčat. Žiaci prvého až deviateho ročníka prispeli do mozaiky, z ktorej napokon vznikol obraz veľkej lásky k svojim najbližším. Nadšenie žiakov odmenili prítomní zaslúženým potleskom. Každú mamičku a babičku určite potešilo malé prekvapenie v podobe vlastnoručne vyrobeného darčeka deťmi zo ŠKD.

Na záver programu sa k všetkým zúčastneným prihovorila riaditeľka školy RNDr. Mária Makutová, ktorá zároveň rodičov pozvala na sladké pohostenie.

Spojená škola

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist