Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


JA MILUJEM PRÍRODU PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 02 Jún 2014 12:21

JA MILUJEM PRÍRODU

Tento názov niesol 5. ročník projektu Botanikiáda, ktorý sa konal v priestoroch Botanickej záhrady UPJŠ v Košiciach. Regionálne kolo projektu sa uskutočnilo dňa 28.mája 2014, na

ktorom sa už druhý raz zúčastnili i žiaci našej školy. Po absolvovaní online testu v školskom kole, dvaja najúspešnejší žiaci postúpili na regionálne kolo do Košíc. Z našich piatakov uspeli Erika SadivováKristián Haník. Pre žiakov účasť v projekte bola veľmi poučná i zábavná, keďže sa koná v priestoroch Botanickej záhrady. Mnohé zaujímavosti o rastlinkách detí nielen počuli, ale i videli. V čase, keď detí súťažili v 12-členných tímoch, pre p. učiteľov boli pripravené zaujímavé prednášky. Víťazom súťaže bol každý kto sa zúčastnil a odmenou bol vlastnoručne vysadený kvet a chutný obed. Domov sme odchádzali s dobrým pocitom a peknými zážitkami.

Ing. Ľudmila Michalovčíková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist