Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


EXKURZIA, NA AKÚ SA NEZABÚDA
Utorok, 03 Jún 2014 08:46

EXKURZIA, NA AKÚ SA NEZABÚDA

Sezóna školských exkurzií už začala a preto aj my, žiaci Spojenej školy vo Svidníku sme sa rozhodli navštíviť a spoznať najnavštevovanejšie mesto v Európe Paríž s jej „starou dámou“, ktorá v tomto roku oslavuje 125-te výročie.


Vidieť monument Eifelovky na vlastné oči, vyviezť sa na jej samotný vrchol a obdivovať mesto z vtáčej perspektívy, bol pre nás nezabudnuteľný zážitok. Všetko pre nás bolo ako z rozprávky a najväčším zážitkom bola večerná plavba po Seine a rozsvietenie sa Eifelovky.

Tri dni strávené v meste na Seine nám ubehli ako voda aj vďaka výbornej, odborne fundovanej a priateľskej sprievodkyni z CK Ezotour v Prešove pani Mgr. Zuzane Eichler. Vybrala pre nás tie najzaujímavejšie a najkrajšie pamiatky.

Poďakovať sa chceme aj naším šoférom, ktorí profesionálne zvládli svoju prácu a doviezli nás šťastne domov. Na zážitky z Paríža budeme spomínať ešte dlho, lebo na tie sa nedá zabudnúť.

Ing. Božena Mihalcová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist