Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


Študentská konferencia
Streda, 11 Jún 2014 09:01

Študentská konferencia

Dňa 3.-4. júna sa študentky III. A triedy Katarína Rudá, Dominika Franková a Martina Vasilenková zúčastnili Študentskej konferencie v rámci programu Poznaj svoje peniaze, ktorá sa tohto roku konala v Poprade.

Konferencia bola vyvrcholením projektu finančného vzdelávania na stredných školách, ktorý realizuje Nadácia pre deti Slovenska s podporou Nadácie Slovenskej sporiteľne. Z viac ako 60 prác z celého Slovenska, bola komisiou vybraná aj práca našich študentiek na tému Tomáš Baťa – škola práce. Počas týchto dní sa študentky zúčastnili zaujímavých prednášok súvisiacich s témou financií a workshopov v témach konferencie, kde pracovali formou open space. V prvý deň v rámci večerného programu mali možnosť navštíviť AquaCity Poprad, kde si oddýchli po náročnom dni. Na druhý deň úspešne odprezentovali svoje práce s využitím získaných poznatkov z prvého dňa konferencie.

Ing. Margita Klimová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist