Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


Mladý podnikatelia s veľkým srdcom zo Spojenej školy vo Svidníku
Pondelok, 16 Jún 2014 07:24

MLADÍ PODNIKATELIA S VEĽKÝM SRDCOM ZO SPOJENEJ ŠKOLY VO SVIDNÍKU

Každý rok študenti 3. ročníka obchodnej akadémie majú v rámci vyučovania príležitosť vyskúšať si život podnikateľov na vlastnej koži prostredníctvom programu Aplikovaná ekonómia. Aj tento školský rok rozbehli študenti podnikanie a svojím zanietením, entuziazmom a neúnavnou činorodosťou sa im podarilo vytvoriť zisk, s ktorým sa chceli podeliť.

http://spojenaskolask.sk/rok2014/zo2.jpghttp://spojenaskolask.sk/rok2014/zo1.jpg

Rozhodli sa venovať jeho časť, tak ako predchádzajúce spoločnosti na dobrý cieľ. Vybrali si rovnako ako minuloročná študentská spoločnosť, ZOO Park v Stropkove.

Toto milé miesto si zaslúži pozornosť všetkých, ktorí majú dostatočne veľké srdce na to, aby ho podporili. A keďže niektorí zo študentov pochádzajú zo Stropkova, majú k nemu veľmi blízky vzťah. Aj keď finančná hodnota daru nebola veľká, pre študentov predstavovala takmer polovicu ich zisku, ktorý si zarobili sami svojou prácou a určite by tieto peniaze vedeli minúť na nejakú tú kolu a pizzu navyše, ktorú si z rodičovských peňazí veľmi často dovoliť nemôžu. Ale neváhali ani chvíľu a podporili iných. Odmenou im bol príjemný pocit, že v ZOO Parku je aj niečo z nich, že prispeli skvelej veci a zanechali dobrý dojem. Aj týmto činom dokázali, že sú celkom schopní mladí ľudia a  ak dostanú príležitosť, tak to aj dokážu svojimi činmi. Som vďačná za to, že s takýmito študentmi môžem pracovať.

Zdena Kožlejová Spojená škola, Svidník

 

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist