Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


SPOJENÁ ŠKOLA VO SVIDNÍKU ANI NA KONCI ŠKOLSKÉHO ROKU NEZAHÁĽA
Utorok, 17 Jún 2014 14:38

SPOJENÁ ŠKOLA VO SVIDNÍKU ANI NA KONCI ŠKOLSKÉHO ROKU NEZAHÁĽA

„Spotreba pre život“ je názov súťaže vyhlasovanej každoročne Ministerstvom školstva, vedy , výskumu a športu SR s cieľom zvýšiť záujem mladých ľudí o problematiku ochrany spotrebiteľov. Jednotlivé družstvá súťažia v nevšednej činnosti, ktorou je tvorba časopisu s danou témou.

Tento rok to bola téma:“ Výhody a problémy nakupovania internetom.“ Veľmi zaujímavo a graficky pútavo ju spracovali žiaci II. A triedy obchodnej akadémie Peter Bochnovič, Jakub Kapcala a Slavomír Hvizd. Ocenila ich aj porota a europoslankyňa Monika Smolková, ktorá prevzala záštitu nad týmto projekom. A tak sme boli pozvaní na slávnostné vyhodnotenie, na ktorom sa zúčastnili redakčné tímy najlepších časopisov tohto ročníka. Toto podujatie bolo pre nás veľkým prínosom, pretože sme si mohli pozrieť všetky vytvorené časopisy, porovnať svoju prácu s ostatnými a získať podnety k ďalšej práci. A keďže sa nám nepodarilo získať tú najzaujímavejšiu cenu, ktorou je návšteva európskeho parlamentu rozhodli sme sa skúsiť to o rok znovu. Vieme, že na to máme a s novými skúsenosťami, ktoré sme nadobudli sa nám to určite podarí.

Spojená škola, OA

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist