Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


DEŇ JABLKA NA SPOJENEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Streda, 15 Október 2014 19:26

DEŇ JABLKA NA SPOJENEJ ŠKOLE

Mesiac október je vyhlásený a venovaný zdravej výžive. Na Spojenej škole sme si ho pripomenuli 13. októbra ako Deň jablka. Tento deň sme oslávili rôznymi aktivitami, do ktorých sa zapojili všetci žiaci prvého stupňa.

http://www.spojenaskolask.sk/rok2014/15.111/zelena/1.JPGhttp://www.spojenaskolask.sk/rok2014/15.111/zelena/2.JPG

 

Formou prezentácie si zopakovali poznatky o zdravej výžive a ovocí . V aktivitách, ktoré robili, pochopili význam jabĺk vo výžive človeka, vypracovali pojmovú mapu a vytvorili päťveršík k slovu jablko. Každý žiak si vyfarbil vlastné papierové jabĺčko.

Nasledovalo ochutnávanie jabĺk a produktov z jabĺk - jablkové koláče, džúsy, jablková výživa, ktoré si s veľkým nadšením deti priniesli z domu. Mamičky našich detí sú veľmi šikovné a plné nápadov. Upiekli veľa jablkových dobrôt, za čo sa im chceme veľmi pekne poďakovať.

Vyučujúci 1. stupňa ZŠ

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist